'Kraft Wokulski Bimber 40% 500ml X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
WOKULSKI BIMBER – to gratka dla miłośników alkoholi wysokoprocentowych. Bimber posiada bardzo długą historię, produkowany był od niepamiętnych czasów. Ponieważ kluczową rolę w produkcji Bimbru odgrywa zacier, nasz trunek oparty jest na destylatach otrzymanych z zacierów zbożowych oraz zacierów owocowych sporządzonych z najwyższej jakości owoców. Połączenie metod rzemieślniczych z procesem kupażu, czyli mieszaniem destylatów o cechach wzajemnie się uzupełniających, w celu stworzenia harmonii smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Owocowy, Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,91 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 840 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |