Kpl 6szt_Kieliszek uniwersalny na krótkiej nóżce 530 ml PROFESSIONAL
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kieliszki na krótkiej nóżce o pojemności 530 ml to uniwersalne naczynia, które świetnie sprawdzą się do serwowania wina, koktajli, a także piwa. Ich nowoczesna, prosta forma z krótszą nóżką zapewnia dobrą stabilność i wygodę użytkowania, dzięki czemu kieliszki doskonale prezentują się na każdym stole – zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań z bliskimi.
Wykonane z kryształu klasy premium, zachwycają wysoką przejrzystością i subtelnym blaskiem. Materiał ten jest trwały i odporny na matowienie, co pozwala cieszyć się ich estetyką przez długi czas. Kieliszki można bezpiecznie myć w zmywarce, co ułatwia codzienne użytkowanie i pielęgnację.
Warto zwrócić uwagę na:
• uniwersalne zastosowanie
• stabilną, krótką nóżkę
• prosty, ponadczasowy design
• kryształ klasy premium o wysokiej trwałości
• możliwość mycia w zmywarce
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 530 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Bezpieczeństwo ogólne: szkło produkowane w krosno glass s.a. wykazuje: - odporność na nagłe zmiany temperatur δ t = 50˚c – zgodnie z normą iso 7459 ; - zgodność z dyrektywą europejską nr 84/500/we oraz normą pn-en 1388-1/2 w zakresie wymywalności metali ciężkich z powierzchni szkła; - zgodność z rozporządzeniem (we) nr1935/2004 parlamentu europejskiego i rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylające dyrektywy 80/590/ewg oraz 89/109/ewg. - zgodność z rozporządzeniem komisji (we) nr 2023/2006 z dnia 22 grudnia 2006 r. w sprawie dobrej praktyki wytwarzania materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. - zgodność z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady (ue) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (ue) nr 1025/2012 i dyrektywę parlamentu europejskiego i rady (ue) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/we parlamentu europejskiego i rady i dyrektywę rady 87/357/ewg. powyższe oświadczenie jest potwierdzone świadectwem jakości zdrowotnej wydanym przez narodowy instytut zdrowia publicznego, zakład bezpieczeństwa żywności |
| Kolor | przezroczysty |
| Waga jednostkowa brutto | 1,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krosno glass s. a. ulica i numer: tysiąclecia 13 kod pocztowy i miasto: 38-400 krosno pl |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 19,6 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Kieliszki uniwersalne |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |