Kotanyi przyprawa do cevapcici 25g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tajemnica prawdziwego Cevapcici tkwi w odpowiednio dobranej kompozycji przypraw. Teraz możecie Państwo sami spróbować aromatycznych specjałów kuchni bałkańskiej, której popularność sięga daleko poza granice regionu.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Cevapcici |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodek potasu), cebula, czosnek, papryka, kminek, pieprz, pieprz cayenne, majeranek, pietruszka. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 804 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |