Kotanyi Skórka Cytrynowa Krojona - Cytryna do Ciast Deserów Ryb Mięs 16g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 100% smaku i bogatego aromatu.
Skórka cytrynowa zawiera olejek eteryczny o intensywnym aromacie, dzięki czemu doskonale nadaje się do różnego rodzaju wypieków. Skórka cytrynowa KOTÁNYI nada Państwa potrawom nutkę świeżości.// Zastosowanie: Udoskonala smak potraw mącznych i słodkich, ciast, jak równiez dań z ryb, mięsa i drobiu. Wypróbujcie Państwo poniższy przepis:
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do ciast i deserów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 16 g |
| Składniki | Skórka cytrynowa krojona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 5 g |