Kotanyi Sekrety Kuchni Tureckiej - Kebab mieszanka przypraw 20g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sekrety Kuchni Tureckiej
Kebab
Mieszanka przypraw do szybkiego przygotowania
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyselekcjonować tylko najlepszej jakości składniki, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. 100% smak ziół i przypraw KOTÁNYI - bez dodatku wzmacniaczy smaku i barwników - aby w pełni cieszyć się wyjątkowością przygotowanych potraw.
Z oryginalną Przyprawą do Doner Kebab KOTÁNYI przygotujecie Państwo prawdziwy specjał kuchni międzynarodowej! Odpowiednio dobrane zioła i przyprawy sprawią, że mięso stanie się wyjątkowo smaczne i aromatyczne. Zastosowanie: Wspaniale pasuje do cielęciny, wołowiny czy jagnięciny.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do kuchni tureckiej |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Cebula, papryka, czosnek, sól jodowana (sól, jodek potasu), oregano, kmin rzymski, pieprz, rozmaryn, ziele angielskie, kozieradka. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 272 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1141 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |