Kotanyi Sałatka Grecka mieszanka przypraw 20g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyczny sos do sałatki greckiej to ziołowo-czosnkowa kompozycja, która swoim delikatnym aromatem wspaniale podkreśli smak świeżych warzyw w sałatce. Mieszanka Sałatka Grecka Kotányi po połączeniu z oliwą, octem i wodą pozwala cieszyć się smakiem lekkiej kuchni greckiej
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Sos do sałatek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | dekstroza, cukier, sól jodowana (sól, jodek potasu), cebula, skrobia kukurydziana, czosnek, pietruszka, bazylia, olej roślinny (rzepakowy), kurkuma, korzeń lubczyku szczypior, koper |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1367 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 16,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 65 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |