Kotanyi Przyprawa Zioła Kaukaskie - Mieszanka Przypraw Lekko Ostra 9g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 100% smaku i bogatego aromatu.
Swój wyjątkowy smak kuchnia kaukaska zawdzięcza szerokiemu wachlarzowi aromatycznych ziół, jaki zapewnia ten region. Kompozycja ziół kaukaskich nadaje potrawom doskonały, wyrazisty i odrobinę ostry smak.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 9 g |
| Składniki | Liście kolendry, pietruszka, liście selera, bazylia, cząber. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 9 g |