Kotanyi Mieszanka przypraw grill do kurczaka 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka przypraw grill do kurczaka Kotányi to wyrafinowana kompozycja aromatycznych przypraw i najszlachetniejszych ziół, dobranych specjalnie na grillowe uczty. Kurczak oraz inne mięsa drobiowe, zyskują unikalnie głęboki i przyjemny smak.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Grill |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Sól kuchenna jodowana (sól kuchenna, jodek potasu), papryka, czosnek, cebula, pieprz, majeranek, kminek, nasiona gorczycy, rozmaryn, szałwia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 669 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 51,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|