Kotanyi Mieszanka przypraw Grill do szaszłyków 30g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zainspiruj się szeroką ofertą ziół i przypraw! // Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie // najwyższej jakości składniki, smak i bogaty aromat. // Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. // Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do szaszłyków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Sól jodowana (sól, jodek potasu), pieprz, kminek, papryka, kolendra, rozmaryn, majeranek, gorczyca, pietruszka, pieprz cayenne, cebula, pasternak, marchew, liście selera, szczypior, por, lubczyk, koper. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kotányi Polonia Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7 Kod pocztowy i miasto: 02-366 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 599 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 56,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|