Kotanyi Grill do karkówki 80 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
100% SMAK! - Bez wzmacniaczy smaku - Bez barwników
Skomponowana z pasją pikantna mieszanka najlepszych papryk, pieprzy i kolendry sprawia, że kotlety i steki zyskują wspaniały smak o wyjątkowym aromacie. Mięso wystarczy natrzeć mieszanką przypraw GRILL do Karkówki KOTÁNYI z oliwą i marynować dłuższą chwilę przed jego zgrillowaniem. Zastosowanie: Wyśmienicie pasuje do każdego rodzaju mięsa: steków, kotletów i żeberek.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Grill |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 80 g |
| Składniki | Sól jodowana (sól, jodek potasu), papryka, pieprz, gorczyca w płatkach, cebula, czosnek, kolendra, pietruszka, tymianek, włókno grochu, olej roślinny (rzepakowy). |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kotányi polonia sp. z o.o. ulica i numer: ul. bitwy warszawskiej 1920 r. 7 kod pocztowy i miasto: 02-366 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 806 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 44,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |