Koreczki śledziowe po kaszubsku Seko 220g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Marynowane filety ze śledzia bałtyckiego ze skórą zwijane z cebulą soloną i z koncentratem pomidorowym w oleju rzepakowym .
Parametry produktu
| Składniki | filety ze śledzia bałtyckiego 54,5% (Clupea harengus membras), 23 % olej rzepakowy, 18% cebula solona, koncentrat pomidorowy 2,5%, cukier, sól, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, mleczan wapnia, lakton kwasu glukonowego; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; aromat papryki |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 220 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus membras |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Seko S.A. Ulica i numer: Zakładowa 3 Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 24 h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |