Koral Lody Burza 90 ml/ Koral Lody Chmurka 90 ml mix
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
LODY BURZA 90 ML
Pierwszy raz na rynku cukier strzelający w polewie mlecznej!
Intensywnie czekoladowy smak w wybuchowej polewie z cukrem strzelającym! Inspirowane pieskami Wersow i Friza z "Ekipy" – ulubionych influencerów młodzieży.
LODY CHMURKA 90ML
Pierwszy raz na rynku cukier strzelający w polewie mlecznej!
Lody o smaku lekkim jak chmurka, w pysznej polewie z cukrem strzelającym! Inspirowane pieskami Wersow i Friza z "Ekipy" – ulubionych influencerów młodzieży.
Parametry produktu
| Typ | Mleczne, Na patyku |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Waniliowy, Śmietankowy |
| Dodatki | Z czekoladą mleczną, Z czekoladą białą |
| Składniki | 1. burza:odtworzone mleko odtłuszczone, czekolada mleczna 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (mleko), olej kokosowy, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476, aromat. masa kakaowa minimum 33 %), cukier, olej kokosowy, cukier strzelający 3,1% (cukier, syrop glukozowy, laktoza (z mleka), dwutlenek węgla, skrobia ryżowa), odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (11%), glukoza, czekolada 0,3 % (zawiera soję), emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, aromaty, barwnik: karmel amoniakalny, sól. 2.chmurka: odtworzone mleko odtłuszczone, biała czekolada 31 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, olej kokosowy, emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat . masa kakaowa minimum 30 %), cukier, olej kokosowy, syrop glukozowy, cukier strzelający 3,1 % (cukier, syrop glukozowy, laktoza (z mleka), dwutlenek węgla, skrobia ryżowa), odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; wanilia w proszku, pasta smakowa (cukier, aromat, stabilizatory: e 415, e 414), aromat, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 65 g |
| Pojemność | 90 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koral trade sp.z o.o. ulica i numer: legionów 2 kod pocztowy i miasto: 33-300 nowy sącz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 690 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura przechowywania nie wyższa niż -18°c. nie zamrażać powtórnie. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem, przechowywać w warunkach chłodniczych, produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 290 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1212 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 784 kJ |
| Wielkość porcji | 65 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E412 Guma guar, E150c Karmel amoniakalny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Stabilizator, Barwnik, Aromat spożywczy |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |