Kopernik Pierniki Toruńskie w czekoladzie z nadzieniem o smaku wiśniowym 150g X14
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Toruńskie Pierniki wypiekamy na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. To połączenie delikatnego ciasta, mieszanki aromatycznych korzennych przypraw i dużej ilości wyrazistego, owocowego nadzienia. Pierwsze wzmianki na temat Toruńskich Pierników pojawiły się już w XIII wieku, a my jesteśmy jedynymi spadkobiercami tej unikalnej sztuki wypieku i wyjątkowej tradycji, którą chcemy się z Wami podzielić.
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | Klasyczne, Wiśniowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa, Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, nadzienie 20% [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4%, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat, zagęszczony sok aroniowy], czekolada 20% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), przyprawy 0,4%, substancja spulchniająca (węglany amonu), sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać jaja, mleko, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka cukiernicza kopernik s.a. ulica i numer: żółkiewskiego 34 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1518 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |