Opis szczegółowy
Katarzynki Pierniki w czekoladzie deserowej
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
| Smak | Klasyczne, Czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 20,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, czekolada 23,5% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, skrobia ziemniaczana, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać mleko, jaja, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-18 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka cukiernicza kopernik s.a. ulica i numer: żółkiewskiego 34 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1643 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,6 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |