Konspol Hamburger XXL 290 g X14
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Produkt z mieszanego mięsa drobiowo-wieprzowego cieszący się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką, powtarzalną jakość i łatwość przygotowania.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Patelnia, Frytkownica |
|---|---|
| Zawartość netto | 290 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 56%, woda, olej rzepakowy, skrobia pszenna, mięso wieprzowe 3%, mąka pszenna, cebula, izolat białka sojowego, sól, skrobia ziemniaczana, preparat krwi wieprzowej, przyprawy, regulator kwasowości- e 508; glukoza, przeciwutleniacz- e 316; substancja konserwująca- e 250. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konspol holding sp. z o.o ulica i numer: grottgera 40 kod pocztowy i miasto: 33-300 nowy sącz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu należy przygotować i spożyć w ciągu 24 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik 180 °c - 8 minut; patelnia (rozgrzany tłuszcz) - 5 minut; frytownica 170 °c - 2 minuty. produkt gotowy do spożycia po obróbce termicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 979 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E508 Chlorek potasu, E316 Izoaskorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |