Konserwa boczek Krakus 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | boczek wieprzowy wędzony i parzony - 36% (boczek wieprzowy-91%, sól, regulator kwasowości : mleczan sodu, stabilizatory: trifosforany, glukoza, białko wieprzowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, maltodekstryna, cukier, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: azotyn sodu), boczek wieprzowy - 31%, mięso wieprzowe - 17%, woda, tkanka łączna, sól, stabilizatory : difosforany, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | animex foods sp. z o.o. oddział w szczecinie ulica i numer: pomorska 115b kod pocztowy i miasto: 70-812 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożywać po schłodzeniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 301 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1246 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E325 Mleczan sodu, E450 Difosforany, E316 Izoaskorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |