Konfitura ze śliwek, miodu i kakao - Czeko-miodo-śliwa 210 g Ogródek Dziadunia
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Konfitura ze śliwek, miodu i kakao - Czeko-miodo-śliwa. Produkt pasteryzowany.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konfitury |
|---|---|
| Składniki | Śliwka węgierka, miód wielokwiatowy (20%), kakao o obniżonej zawartości cukru (10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 210 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium foods group pro sp. z o.o. ulica i numer: traugutta 27 kod pocztowy i miasto: 42-110 popów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 667 kJ |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 32,6 g |