Opis szczegółowy
OSHEE Drop In to innowacyjna linia koncentratów nawadniających. OSHEE Drop In Hydroconcentrate Vitamin Water Witaminy i Minerały to produkt o wieloporcjowej skoncentrowanej formie o smaku smoczego owocu i winogron, do samodzielnego przygotowania w ulubionych smakach OSHEE.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Smoczy owoc, Winogronowy |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Cukier, woda, sok jabłkowy z zagęszczonego sok jabłkowego (20%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zagęszczony sok z czarnej marchwi, aromaty, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), substancja słodząca (sukraloza), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), niacyna, witamina b6, biotyna, witamina b12, mleczan cynku, jodek potasu, przeciutleniacz (kwas askorbinowy) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, w temperaturze powyżej 0 stopni. po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej i spożyć w ciągu miesiąca. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 66 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 165 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 11 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,78 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,28 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 5,6 μg/100ml |
| Cynk | 1,11 mg/100ml |
| Jod | 16,7 μg/100ml |
| Jod (%RWS) | 11 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,16 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 11 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E468 Sól sodowa karboksymetylocelulozy, E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu, E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
| Zawiera aromaty | Tak |