Opis szczegółowy
Koncentrat Granita w Płynie – smak mango to prawdziwa egzotyczna rozkosz! Wystarczy dodać koncentrat do urządzenia, aby w kilka chwil stworzyć granitę o intensywnym, słodkim smaku dojrzałego mango. Idealna na gorące dni, zapewni Ci orzeźwienie i tropikalną świeżość.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 6 kg |
| Smak | Mango |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | Cukier, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat do napoju o smaku mango (woda, aromat, stabilizatory: e 414, e 445; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwniki: e 160e, e 160a, e 161b; przeciwutleniacze: e 300, e 307) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 6,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do 1 części koncentratu dodać od 5 do 7 części wody, wymieszać i przelać do granitora |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1025 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |