Komplet 3 misek z pokrywami, Tragar
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw 3 misek z pokrywkami o średnicy 10, 13 i 16 cm.
Parametry produktu
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 3 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 1,6 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 16 x 10 x 16 cm |
| Zawartość zestawu | 3 miski nierdzewne o średnicy 10, 13 i 16 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |