Kolekcja herbat 9 smaków Ahamd Tea 90 kopert
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna, Earl grey, Mieszana, Smakowa, Zielona |
| Smak | (original) |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | 1)english tea no.1 składniki: herbata czarna, aromat bergamotki 2)english breakfast składniki: herbata czarna 3)earl grey składniki: herbata czarna, aromat bergamotki 4)green tea pure składniki: herbata zielona 5)mint mistique składniki: herbata zielona, aromat mięty, mięta 5% 6)strawberry sensation składniki: herbata czarna, aromat truskawki truskawka 1% 7)peach & passion fruit składniki: herbata czarna, aromat brzoskwini i marakui 1%, brzoskwinia 1% 8)lemon & lime twist składniki: herbata czarna, aromat cytrynowo-limonkowy, cytryna 1%, limonka 1% 9)valilla tranquility składniki: herbata czarna, aromat wanili, wanilia 1% |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Producent: | LEVANT Foods Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11aKod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | spożyć po zaparzeniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |