Kółeczka owsiane pełnoziarniste malinowe BIO 300 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne kółeczka owsiane o smaku malinowym to idealne rozwiązanie na szybki, zdrowy i pyszny początek dnia. Produkt posiada certyfikat ekologiczny i jest wytwarzany z pełnoziarnistego owsa. Kółeczka owsiane Graci charakteryzują się wysoką zawartością błonnika i niską zawartością cukru, co czyni je doskonałym wyborem dla zbilansowanej diety dla całej rodziny. Produkt jest w pełni gotowy do użycia – wystarczy dodać mleko, jogurt lub ulubiony napój roślinny. Obniżona zawartość cukru, Superchrupiące, W 100% naturalne, Ekologiczne.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chłodnym miejscu.
Składniki
Mąka OWSIANA pełnoziarnista* 62 %, grys kukurydziany*, syrop z agawy*, daktyle w proszku*, substancja spulchniająca: węglan wapnia, naturalny aromat malinowy, sól, przeciwutleniacz: ekstrakt z tokoferoli, naturalny aromat waniliowy, barwnik spożywczy* (rzodkiew, marchew).
*składniki ekologiczne.
Alergeny
GLUTEN,OWIES
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1632 kJ/ 387 kcal |
| Tłuszcz | 5.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 12 g |
| Błonnik | 8 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0.14 g |