Kółeczka owsiane pełnoziarniste kakaowe BIO 300 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne kółeczka owsiane o smaku kakowym to idealne rozwiązanie na szybki, zdrowy i pyszny początek dnia. Produkt posiada certyfikat ekologiczny i jest wytwarzany z pełnoziarnistego owsa. Kółeczka owsiane Graci charakteryzują się wysoką zawartością błonnika i niską zawartością cukru, co czyni je doskonałym wyborem dla zbilansowanej diety dla całej rodziny. Produkt jest w pełni gotowy do użycia – wystarczy dodać mleko, jogurt lub ulubiony napój roślinny. Obniżona zawartość cukru, Superchrupiące, W 100% naturalne, Ekologiczne
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chłodnym miejscu.
Składniki
Mąka OWSIANA pełnoziarnista* 60 %, grys kukurydziany*, syrop z agawy*, mączka z chleba świętojańskiego w proszku*, kakao niskotłuszczowe w proszku* 4 %, substancja spulchniająca: węglan wapnia, przeciwutleniacz: ekstrakt z tokoferoli, naturalny aromat kakaowy, naturalny aromat waniliowy, sól. *składniki ekologiczne.
Alergeny
GLUTEN,OWIES
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1587 kJ/ 376 kcal |
| Tłuszcz | 5.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry | 12 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.14 g |