Kolastyna '24 Emulsja do opalania w sprayu SPF30 150ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj produktu | Emulsja |
|---|---|
| Filtr SPF | 30 (wysoka ochrona) |
| Dla osób w wieku | Uniwersalny |
| Typ skóry | Wszystkie |
| Właściwości | Ochronne, nawilżające |
| Działanie | Ochronne, Ochrona UV |
| Sposób użycia | Wstrząśnij przed użyciem. nakładaj na skórę równomiernie i obficie przed ekspozycją na słońce. powtarzaj aplikację często, szczególnie po pływaniu, spoceniu się, wytarciu skóry ręcznikiem. zmniejszenie aplikowanej ilości preparatu znacząco obniża poziom ochrony.unikaj ekspozycji na słońce w godzinach 10-16. żaden preparat z filtrami uv nie zapewnia 100% ochrony. nadmierna ekspozycja na słońce, nawet przy użyciu produktu z filtrami uv, stanowi poważne zagrożenie zdrowia. chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. pamiętaj o nakryciu głowy, okularach przeciwsłonecznych i odzieży chroniącej przed słońcem. tylko do użytku zewnętrznego. |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Notyfikacja KSIoK | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Skład | Aqua, octocrylene, ethylhexyl salicylate, butyl methoxydibenzoylmethane, c12-15 alkyl benzoate, diisopropyl adipate, pentylene glycol, phenylbenzimidazole sulfonic acid, glycerin, ethylhexyl triazone, arginine, ethylhexyl isononanoate, sodium hyaluronate, acrylates/beheneth-25 methacrylate copolymer, acrylates/c12-22 alkyl methacrylate copolymer, allantoin, caprylic/capric triglyceride, caprylyl glycol, carnosine, cellulose gum, decylene glycol, diethylhexyl syringylidenemalonate, disodium edta, ethylhexylglycerin, glyceryl stearate, hydrogenated palm glycerides, linoleic acid, microcrystalline cellulose, panthenol, parfum, peg-100 stearate, peg-20 glyceryl laurate, polyacrylate crosspolymer-6, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, polysorbate 20, potassium cetyl phosphate, propylene glycol, retinyl palmitate, sodium hydroxide, tocopherol, tocopheryl acetate, xanthan gum, bht, methylparaben, phenoxyethanol, coumarin, eugenol. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Unikać kontaktu z oczami |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sarantis polska s.a. ulica i numer: puławska 42c kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Pojemność | 150 ml |
| Krótki opis marketingowy | Kolastyna emulsja do opalania w sprayu spf30 150ml |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Nie |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Nie |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Nie |
| Evernia furfuracea extract (Ekstrakt mchu drzewnego) | Nie |
| Evernia prunastri extract (Ekstrakt mchu dębowego) | Nie |
| Farnesol (3,7,11-trimetylo2,6,10- dodekatrien-1-ol) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Nie |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Nie |
| Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HICC (3 i 4-(4-hydroksy4-metylopentylo)cycloheks-3-eno-1-karboaldehyd) | Nie |
| Methyl 2-Octynoate (Okt-2-ynonian metylu; węglan metyloheptynu) | Nie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 488 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |