Kolagen rybny w proszku 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Suplement diety.
Hydrolizat kolagenu premium marine od Diet-Food to najlepsze źródło łatwo przyswajalnych dla organizmu
białek kolagenowych. Pozyskujemy go z ryb morskich, których DNA jest w 80% zgodne z DNA ludzkim. Kolagen może być stosowany zarówno przez osoby aktywne
fizycznie jak i osoby troszczące się o swoje włosy, skórę, paznokcie, kości i stawy."
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Składniki
100% kolagen rybny granulowany
Możliwe alergeny
GLUTEN,PSZENICA,SOJA
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 85 g |
| Sól | 1.8 g |