Kocie Języczki 100 g Baron
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Mleczny |
|---|---|
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z czekoladą mleczną |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), ekstrakt z wanilii, pasta z orzeszków arachidowych . czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %, masa mleczna minimum 14 %. biała czekolada: masa mleczna minimum 14 %. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Producent: | MILLANO SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA S.K.AUlica i numer: Wysogotowska 15Kod pocztowy i miasto: 62-081 Przeźmierowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Nie dotyczy |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nie dotyczy |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2209 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |