Knorr fix spaghetti carbonara 38 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 38 g |
| Składniki | Ser topiony (25 %) [ser, preparat serwatkowy (z mleka)], skrobia, śmietana (13,1 %), żółtko jaja kurzego (10,8 %), aromaty (w tym mleko), olej słonecznikowy, mąka pszenna, wędzona słonina (2,9 %) (słonina, przeciwutleniacz: wyciągi z rozmarynu), sól jodowana, laktoza, ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki1 (0,6 %), białka mleka, czosnek1, kurkuma, aromat dymu wędzarniczego, sól. może zawierać seler, gorczycę, inne zboża zawierające gluten i soję. uprawiane w sposób zrównoważony. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 19 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 66 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 147 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 410 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1716 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,61 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 38 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |