Knorr Rosół z kury z pietruszką i lubczykiem 60 g (6 kostek) X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bulion cielęcy to nieco bardziej wyrafinowana i odświętna wersja dobrze znanego rosołu z kury. Gotowanie wywaru z cielęciny to pracochłonny zabieg. Jeśli nie masz na niego czasu, a chcesz uzyskać łagodny smak i aromat, dodaj do zupy kostkę Bulion cielęcy Knorr.
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Składniki | Sól, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy; skrobia, aromaty, cukier, tłuszcz kurzy (2,5%), cebula, kurkuma, marchew (2,09%), natka pietruszki (0,6%), lubczyk, kwas: kwas cytrynowy; nasiona selera, ekstrakt mięsa kurzego (0,1%), syrop karmelowy, maltodekstryna, przeciwutleniacz: wyciągi z rozmarynu. |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 60 g |
| Zawartość netto | 60 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 24 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 60 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |