Knorr Przyprawa do złotego kurczaka 23 g X21
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Harmonijne połączenie 100% ziół i przypraw, m.in. papryki, pieprzu cayenne, czosnku i kurkumy to sekret złocistej i chrupiącej skórki
Twojego kurczaka.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | przyprawa do kurczaka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 23 g |
| Składniki | sól, papryka (14%), czosnek (13%), pieprz cayenne (7,2%), kurkuma (4,8%), curry (4%) (kolendra, kumin, kurkuma, pieprz, anyż, cynamon, nasiona kopru włoskiego, imbir, korzeń lubczyka, pieprz cayenne, ziele angielskie), olej słonecznikowy, nasiona kozieradki, cynamon, gałka muszkatołowa, goździki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 713 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 49,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |