Knorr Przyprawa do mięs 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | przyprawa do mięs |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; mąka pszenna, sól jodowana, papryka (9,7%), cebula (2,5%), koncentrat pomidorowy (2%), cukier, czosnek (1%), olej słonecznikowy, natka pietruszki, aromaty, rozmaryn, pieprz, oregano (0,4%), tymianek, majeranek, barwnik. ekstrakt z papryki. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 882 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 44 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 33,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |