Opis szczegółowy
Poczuj smak kremowego Danie makaron mac & cheese od Knorr! Idealne połączenie sera i makaronu w błyskawicznej, łatwej do przygotowania potrawie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
| Zawartość netto | 62 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Składniki | Makaron (48 %) (semolina z pszenicy durum, mąka pszenna), skrobia, ser topiony (12,3 %) [ser] (w tym mozzarella), preparat serwatkowy (z mleka)]; odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy (z mleka), olej słonecznikowy, mineralna sól potasowa, tłuszcz palmowy, cukier, sól jodowana, aromaty (w tym mleko), cebula (0,8 %), czosnek, pieprz, kurkuma, laktoza, ekstrakt drożdżowy, białka mleka, sól. może zawierać seler, jaja, gorczyce, inne zboża (gluten), sezam i soje. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 40 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 444 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1075 kJ |
| Wielkość porcji | 242 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,62 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 13 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 15 %RWS |