Knorr Gorący Kubek 4 sery z grzankami 17g X38
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zupa 4 sery z grzankami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Serowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Serowy |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Skrobia, grzanki (15,8%) [pieczywo (mąka pszenna, sól, drożdże, olej rzepakowy), olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu], syrop glukozowy, ser topiony (11,3%) [w tym sery: twardy (7%), emmental (1,8%), gouda, camembert; preparat serwatkowy (z mleka)], tłuszcz palmowy, sól jodowana, mineralna sól potasowa, cukier, sól, ekstrakt drożdżowy, aromaty (w tym mleko), białka mleka, szczypiorek* (0,7%), kurkuma*, papryka*, korzeń pietruszki*, sok z cytryny. może zawierać seler, jaja, gorczycę, inne zboża zawierające gluten i soję. *uprawiane w sposób zrównoważony. |
| Zawartość netto | 17 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 161 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość torebki wsyp do kubka. zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 148 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 296 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,84 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |