Knorr Bulion na włoszczyźnie 60 g (6 kostek) X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kostki bulionowe królują na naszych stołach od wielu lat. Jest w nich zamknięta gwarancja dobrego smaku oraz pewność odpowiednio dobranej ilości przypraw i ziół. Używając kostki Bulion na włoszczyźnie Knorr, możesz być pewien, że znajdziesz smak, którego poszukujesz.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Warzywna |
| Przeznaczenie | bulion do zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy; skrobia, aromaty, cukier, cebula (4,4%), marchew (1,5%, czosnek (1,3%), natka pietruszki (1,3%), koncentrat pomidorowy, nasiona selera, czerwona papryka, syrop karmelowy, aromaty ( w tym seler), maltodekstryna, por, kurkuma, pieprz, ekstrakt drożdżowy, korzeń pietruszki. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 7 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 25 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 68 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |