Knoppers Jogurt 25g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knoppers Jogurt to wafelek mleczno-jogurtowy. Chrupiący dla miłośników jogurtów!
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Mleczny |
|---|---|
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (11,8 %), odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,5 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %), pełnotłuste mleko w proszku (2,3 %), orzechy laskowe (2,2 %), tłuszcz mleczny (2,2 %), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowy, jogurt w proszku z odtłuszczonego mleka (0,4 %), emulgator: lecytyny (soja), aromaty , sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, skrobia modyfikowana, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, kwas: kwas cytrynowy, mielone orzeszki ziemne. może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 3 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2336 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35,1 g |
| Cukry | 37,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |