Knoppers Baton Orzeszki Ziemne 120g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knoppers Baton Orzeszki ziemne - z chrupiącym wafelkiem, pysznym kremem mlecznym, kremem orzechowym, karmelem z chrupiącymi orzeszkami ziemnymi i warstwą mlecznej czekolady.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Mleczny, Czekoladowy, Orzechowy, Karmelowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | cukier, orzeszki ziemne (14,3 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), syrop glukozowy, mleko pełne w proszku (6,2 %), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku (5,5 %), mleko zagęszczone odtłuszczone, mąka pszenna (3,9 %), miazga kakaowa, pełnoziarnista mąka pszenna (2 %), kakao, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, maślanka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), tłuszcz mleczny, śmietanka (z mleka), zagęszczona słodka serwatka (z mleka), masło (z mleka), produkt z serwatki (z mleka), sól, emulgator: lecytyny (soja), skrobia pszenna, kakao niskotłuszczowe, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, aromaty , substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, stabilizator: karagen, mielone orzechy laskowe, aromat waniliowy. Może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 20,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 207 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 863 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,63 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,9 g |
| Cukry | 39,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |