Knoppers Baton Orzechowy Dark 120g (3x40g)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Mleczny, Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie ciemnej |
| Zawartość netto | 120 g |
| Składniki | Składniki: cukier, orzechy laskowe (12,8 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop glukozowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku (5,6 %), tłuszcz kakaowy, mąka pszenna (4,9 %), pełnotłuste mleko w proszku, mleko zagęszczone odtłuszczone, kakao, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, pełnoziarnista mąka pszenna (1,3 %), mleko pełne w proszku (1,2 %), tłuszcz mleczny, śmietanka (z mleka), kakao niskotłuszczowe, zagęszczona serwatka (z mleka), masło (z mleka), produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), sól, syrop sacharozowy, aromaty , syrop karmelowy, stabilizator: karagen, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, węglany amonu, węglany potasu), aromat waniliowy, mielone orzeszki ziemne. może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | Storck sp. z o.o.Ulica i numer: Przyokopowa 26Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 538 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2244 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 898 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13,4 g |
| Cukry | 35,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |