Knoppers Baton Orzechowy 40g X40
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knoppers Baton Orzechowy z chrupiącym wafelkiem,
pysznym kremem mlecznym i nugatowym – zupełnie jak
Knoppers - ale dodatkowo z porcją chrupiących orzechów
laskowych w karmelu i warstwą mlecznej czekolady.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Mleczny, Czekoladowy, Orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Cukier, orzechy laskowe (14,8%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop glukozowy, mleko pełne w proszku (6,2%), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku (5,5%), mleko zagęszczone odtłuszczone, mąka pszenna (3,9%), miazga kakaowa, pełnoziarnista mąka pszenna (2%), kakao, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, maślanka w proszku (z mleka), laktoza (z mleka), tłuszcz mleczny, śmietanka (z mleka), zagęszczona słodka serwatka (z mleka), masło (z mleka), produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), sól, skrobia pszenna, kakao niskotłuszczowe, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, aromaty , substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, stabilizator: karagen, mielone orzeszki ziemne, aromat waniliowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2233 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,8 g |
| Cukry | 38,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,3 g |