Knoppers Baton Kokosowy 40g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Knoppers Baton Kokosowy - z chrupiącym wafelkiem, pysznym kremem mlecznym, kremem kokosowym, karmelem z drobnymi wiórkami kokosowymi i warstwą mlecznej czekolady.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Mleczny, Czekoladowy, Kokosowy |
|---|---|
| Dodatki | Kokos, Z karmelem |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop glukozowy, wiórki kokosowe (7,8 %), mleko pełne w proszku (6,2 %), tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku (5,8 %), laktoza (z mleka), mleko zagęszczone odtłuszczone, mąka pszenna (3,9 %), miazga kakaowa, pełnoziarnista mąka pszenna (2 %), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, maślanka w proszku (z mleka), śmietanka (z mleka), orzechy laskowe, tłuszcz mleczny, mleko kokosowe w proszku, zagęszczona serwatka (z mleka), masło (z mleka), produkt z serwatki (z mleka), emulgator: lecytyny (soja), sól, skrobia pszenna, aromaty , kakao niskotłuszczowe, pełnotłuste mleko w proszku, syrop sacharozowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, stabilizator: karagen, białko mleka, aromat waniliowy, mielone orzeszki ziemne. może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 520 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2170 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30,3 g |
| Cukry | 41,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 54,4 g |