Klej do Drewna Rapid Technicqll 30ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szybkowiążący klej do drewna na bazie wodnej dyspersji polioctanu winylu z dodatkiem środków modyfikujących stosowany do szybkiej naprawy elementów drewnianych i drewnopochodnych. Klej charakteryzuje się szybkim czasem sieciowania – wstępne sieciowanie następuje już po 10 minutach. Wykazuje wodoodporność klasy D3 (wg normy PN-EN 204), przez co może być stosowany do klejenia elementów pracujących w pomieszczeniach z częstym, krótkotrwałym działaniem ściekającej wody jak i długotrwałym działaniem wysokiej wilgotności powietrza. Sprawdzi się również na zewnątrz w miejscach nienarażonych na bezpośredni kontakt z wodą. Jest prosty w użyciu, a w przypadku nałożenia zbyt dużej ilości kleju, nadmiar można łatwo usunąć wilgotną ściereczką, ponieważ przed utwardzeniem jest rozpuszczalny w wodzie. Podczas nakładania klej jest biały, jednak w procesie wysychania i utwardzania, spoina łącząca drewno staje się bezbarwna. Nie przebarwia drewna i nie ulega starzeniu. Nie zawiera wypełniaczy mineralnych, dlatego nie tępi narzędzi podczas dalszej obróbki. Ponadto jest klejem ekologicznym, ponieważ nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników.
Parametry produktu
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 30 ml |
| Czas schnięcia | 10 min |
| Temperatura aplikacji | 10 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | dyspersja polioctanu winylu |
| Gwarancja | 24 |