Klasyczny Polski Cukier Biały Kryształ do Napojów Wypieków Przetworów 1kg X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cukier biały kryształ jest doskonale znany od dziesięcioleci. To cukier polecany między innymi do słodzenia gorących, czy chłodnych napojów, pieczenia ciast i ciasteczek, przygotowywania przetworów. Znajduje szerokie zastosowanie w codziennym życiu i w kuchni. Jest to najpopularniejszy, klasyczny cukier o charakterystycznych kryształach i doskonałej rozpuszczalności. W ofercie marki Polski Cukier znajduje się cukier biały kryształ w opakowaniu detalicznym 1 kg (opakowanie zbiorcze: 10 sztuk x 1 kg).
Parametry produktu
| Rodzaj | Biały |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki standard |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Surowiec: burak cukrowy (zgodnie ze specyfikacją) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krajowa grupa spożywcza s.a. w toruniu ulica i numer: kraszewskiego 40 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1700 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 100 g |
| Zawartość węglowodanów | 100 g |