Kkp.Makaron ryżowy 5 mm 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Ryżowy |
|---|---|
| Rodzaj | Wstążki, Nitki |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | mąka ryżowa 90%, woda |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | KK Polska sp z o.o.Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Makaron zalewamy wrzątkiem na czas 3-5 minut (w zależności od preferowanej twardości makaronu) i odcedzamy. GOTOWE! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 80 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1514 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |