Kiwi Garden Meksyk Kawa Bezkofeinowa 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa ziarnista bezkofeinowa |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Meksyk |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Producent: | heyday group sp. z o.o. ulica i numer: 1 maja 52 kod pocztowy i miasto: 95-070 aleksandrów łódzki pl |
| Krótki opis marketingowy | Kawa bezkofeinowa - proces dekofeinizacji |
| Dodatkowy opis produktu | Dzięki procesowi dekofeinizacji (Mountain Water Process) kawa zachowuje swoje pełne walory sensoryczne. Wyczuwalne nuty pomelo, mlecznej czekolady, orzechów i tytoniu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 200 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |