Opis szczegółowy
KitKat Baton z czekoladą mleczną 66 g (6 x 11 g)
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy |
| Dodatki | Herbatniki, Wafelki, Z chrupkami |
| Zawartość netto | 70 g |
| Składniki | Cukier oleje roślinne (palmowy, rzepakowy) odtłuszczone mleko w proszku tłuszcz kakaowy¹ miazga kakaowa¹ mąka ryżowa laktoza (z mleka) kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹ (3,5 %) serwatka w proszku (z mleka) tłuszcz mleczny skrobie emulgator (lecytyny) koncentrat białka serwatkowego (z mleka) substancja spulchniająca (węglany sodu) sól mąka kukurydziana naturalny aromat waniliowy naturalny aromat ¹certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na www.ra.org |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-042-188 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2235 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 246 kJ |
| Wielkość porcji | 11 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 50,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |