Opis szczegółowy
KitKat Milk Bunny Crisp 45g
Parametry produktu
| Zawartość netto | 45 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Cukier, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy*, miazga kakaowa*, chrupki zbożowe (maka pszenna, cukier, słód pszenny, substancja spulchniająca: e500ii, emulgator: lecytyny, sól, aromat), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny), aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 536 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2240 kJ |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30,9 g |
| Cukry | 52,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 54,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |