KitKat Easter Friends 65g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
KitKat Easter Friends 65g
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 65 g |
| Dodatki | Z wafelkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, oleje roslinne (palmowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach), odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy1, miazga kakaowa1, laktoza, chrupiace płatki 3,6%, (maka ryzowa, cukier, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), substancja spulchniajaca (weglany sodu), aromat waniliowy, sól), kakao (3,5%) w proszku o obnizonej zawartosci tłuszczu1, ciasteczka w proszku (2,7%) (maka ryzowa, skrobia, cukier, tłuszcz palmowy, substancja spulchniajaca (weglany sodu), sól, aromat), serwatka w proszku (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, granulowane kawałki wafli (0,8%) (maka ryzowa, cukier, skrobia, tłuszcz palmowy, maka kukurydziana, emulgator (lecytyny), sól), emulgator (lecytyny). moze zawierac: orzechy. produkt bezglutenowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-042-179 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-07-15 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 535 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 366 kJ |
| Wielkość porcji | 16,25 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 50,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |