Opis szczegółowy
Paluszek waflowy pokryty białą polewą.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kakaowy |
| Dodatki | Z polewą |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), syrop glukozowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, substancja spulchniająca (węglany sodu), aromat . może zawierać orzeszki ziemnie i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 209 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2182 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 873 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,8 g |
| Cukry | 48,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | E |