KitKat Chunky 2-Pack 64g X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
KitKat Chunky 2-Pack 64g
Parametry produktu
| Typ | Baton mleczny |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 64 g |
| Składniki | cukier, mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny), substancja spulchniająca (węglany sodu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,07 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 690 kJ |
| Wielkość porcji | 32 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Cukry | 47,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |