Kiszka ziemniaczana ok. 600 g JBB
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wyrób garmażeryjny parzony. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 9,90 kg.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione surowe |
| Składniki | Woda, ziemniaki suszone (zawierają dwutlenek siarki), kiełbasa wędzona 13% (mięso wieprzowe 80%, woda, sól, glukoza, błonnik grochowy, wzmacniacz smaku: e621; stabilizator: e451; substancja zagęszczająca: e407; przeciwutleniacz: e301; białko wieprzowe, przyprawy (zawierają gorczycę), ekstrakty przypraw, aromaty, substancja konserwująca: e250), mięso wieprzowe (8%), skrobia, tłuszcz wieprzowy, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), warzywa suszone, przyprawy, sól, regulatory kwasowości: e326, e261; aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), białko roślinne (sojowe, rzepakowe), wzmacniacze smaku: e621, e635; cukier, glukoza, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, przeciwutleniacze: e316, e301; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten owsiany, jaja, mleko i seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,550 - 0,700 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Krótki opis marketingowy | Wyrób garmażeryjny parzony |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 720 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 637 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 637 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E451 Trifosforany, E407 Karagen, E301 Askorbinian sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E326 Mleczan potasu, E261 Octan potasu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wyrób garmażeryjny otrzymany z surowca ziemniaczanego z dodatkiem surowców mięsnych: kiełbasy wieprzowej wędzonej oraz mięsa wieprzowego, parzony. batony w jelitach wieprzowych o średnicy ok. 32– 34 mm, odkręcane w odcinki o długości ok. 16- 18 cm, pozostawione w zwojach. powierzchnia batonu jasnokremowa do kremowej z prześwitami farszu i cząstek mięsa pod osłonką. powierzchnia wyrobu gładka, czysta, sucha. osłonka ściśle przylega do farszu. struktura: masy ziemniaczanej – drobno rozdrobniona, składników mięsnych- nieregularne kostki. na przekroju wszystkie składniki farszu równomiernie rozmieszczone. konsystencja: dość miękka, związanie dość dobre. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu i galarety. dopuszczalne na przekroju pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. zewnętrzna: masy ziemniaczanej od jasnokremowej do kremowej, mięsa- różowa do brązowej. na przekroju: masy ziemniaczanej- kremowa do kremowo-szarej, składników mięsnych wieprzowych- jasnoróżowa do brązowej, cebuli- oliwkowa. charakterystyczny dla wyrobu garmażeryjnego parzonego, otrzymanego z surowca ziemniaczanego z dodatkiem składników mięsnych i przypraw. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |