Kinkiet ogrodowy Philips Buzzard 60 W E27 bez żarówki
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przeżyj wyjątkowe chwile w swoim ogrodzie. Wersja w kolorze czarnym w stylu vintage. Dzięki tej czarnej latarni ściennej Philips myGarden możesz wprowadzić estetykę vintage do ogrodu. Wzornictwo w stylu retro to wyrafinowany sposób na uprzyjemnienie chwil spędzanych na zewnątrz. Wysokiej jakości materiały i czarne wykończenie doskonale dopasują się do Twojego indywidualnego stylu.
* Bez żarówki;
* Czarny;
* Wodoodporne.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Informacje dodatkowe | Gwint e27, bez zarowki |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Kolor | czarny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: signify poland sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 150 kod pocztowy i miasto: 64-920 piła pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 17,5 x 29 x 13 cm |
| Klasa szczelności | Ip44 |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Moc | 60 W |
| Napięcie | 220-240 V |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |