Kinga Pienińska Sport Woda Mineralna 0,7l - bez gazu 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kinga Pienińska to jedyna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej działającej jak filtr. Wydobywana w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego Kinga Pienińska jest wodą pierwotnie czystą, górską i niskosodową. Posiada wyrazisty i orzeźwiający smak, który zawdzięcza zawartym w niej minerałom. Dzięki średniej mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu jest to woda, którą można spożywać codziennie, bez żadnych ograniczeń zdrowotnych, ani wiekowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy [mg/l]: wapniowy (ca2+) 81,32 mg/l magnezowy (mg 2+) 20,94 mg/l sodowy (na+) 14,06 mg/l potasowy (k+) 2,2 mg/l aniony [mg/l] wodorowęglanowy (hco3-) 372,21 mg/l siarczanowy (so42-) 19,90 mg/l chlorkowy (cl-) 7,09 mg/l fluorkowy (f-) 0,05 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oshee polska sp. z o.o. ulica i numer: aleja 3 maja 9 kod pocztowy i miasto: 30-062 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|